Swipe SXP Coin Yorum ve Haberleri 2022

Merhabalar, bu yazımızda Swipe SXP coin yorum ve haberlerini detayları ile birlikte inceleyeceğiz.

SXP Swipe Coin Nedir?

Sxp coin son zamanların hatta tüm Dünyanın dikkatini üstüne çekmiş durumda. Bunun en büyük sebebi de Binace Borsasının swipe ile yakından ilgileniyor olması. Bu konu çok önemli aşağıda değineceğim.

SXP coin Joselito Lizarondo kurduğu Swipe şirketine aittir. Şirket blokchain ağına yönelik yatırımları ile biliniyor ve son zamanlarda ses getiren bir projeye imza atarak kendi coinini çıkarmış ve başarılı da olmuştur. Swipe coinin amacı merkeziyetsiz bir market kurmak ve bu marketler arasında köprü olmaktır. Böylece tamamen swipe a dayalı merkezityetsiz otomatik bir market oluşturulması amaçlanmıştır.

Swipe Sxp Coin Yorum

Swipe hakkında biraz konuşacak olursak şunları söyleyebilirim. Sxp Nisan ayında 200 milyon dolarlık bir coin miktarını yaktı ve piyasadan yüklü miktarda coinini eksiltti. Yakılan coin miktarı yaklaşık toplam coin adedinin %17 sine denk gelmektedir. Şirket yönetiminin amacı SXP swipe coinin taoplam adedini 100 milyona indirmek ve bu yolda büyük bir adımda atılmış oldu.

Temmuz 2021 yılında Reddit ve Twitterde dolaşan dedikodulara göre Binance borsası Tüm Sxp coinlerini toplamaya başlamış ve binance balinaları oldukça yüklü miktarda SXP coini topladıkları yönünde bilgiler dönüyordu. Hatta Tek alımın 400 milyon dolar üzerinde olduğundan bile bahsedenler vardı. Bu temmuz aylarında dedikodudan ibaretti ve kesinlik kazanması gereken bir bilgiydi. Tabii ki Binance borsasının ilgili olduğu coin herkesin aklında uçar kaçar hissi yarattı ve coin bu dönemlerde en yüksek değerini gördü.

Swipe SXP Coin Haberleri

Evet, yukarda yazdığım bilgiler doğru çıktı ve binance Borsası 30 Aralık 2021 tarihinde SXP ye ait tüm coinlerin satın alındığını ve CEO yani şirket yöneticisini yetersiz bulduğu için işine son verdi. Geçtiğimiz aylarda dolaşan tüm dedikodular doğruluk kazandı ve SXP artık CZ nin oldu.
Kendimce düşünüyorum da bitcoinin sıkıntılı zamanlar geçirdiği bu günlerde sxp ye yatırım yapsam mı? Bir yükseliş dönemi daha gelmeyecekse CZ binance borsası neden portföyünü arttırıyor. Ayı sezonunda Binance kendi coinini bile satıyor gözünün yaşına bakmıyor.. Aklımda deli sorular.

SXP Nasıl Alınır?

Swipe SXP coin alınacak borsaları sizlere listeledim. Bu metriği de Coinmarketcap sitesinden aldım.

sxp coin yorum

sxp coin yorum

Yukarda ki borsalardan SXP swipe coin alabilirsiniz.

SWIPE SXP Coin Miktarı Nedir?

Coinimizin dolaşımda olan coin miktarını ve kilitli olan coinleri inceleyelim. Yine bu metriklere ulaşmak için coinmarketcap sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sirkülasyonda Bulunan Coin Sayısı: 192.768.789 SXP
Toplamda piyasaya sürülecek miktar: 239.612.084 SXP

Eski yöneticinin planlarını uygulayacak olursa binance borsasının hemen hemen 139 milyon coini daha yakıp toplam 100 milyon adede indirmesi gerekir.

Swipe SXP coin yorum yazımında sonuna geldim.. Sorularınız olursa mutlaka yorumlarda yazın..

DİĞER YAZILARIM:

Bitcoin Nasıl Kasılır?

Bitcoin Toplama Siteleri ve Programlara 2022

Mydexpay (XMD) Coin Nedir? İşte Tüm Detaylar

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general