Telefondan Coin Kazma 2022 Mobil Madencilik

Telefondan Coin Kazma yazımızda mobil madencilik uygulamalarını ve bedava coin veren siteleri detaylarıyla sizlerle paylaşacağım.

Günümüzün en hareketli piyasalarından olan kripto paralar adından her geçen gün daha fazla söz ettiriyor. Sermayesi olmayıp bir iki tıklama ile coin kazanmak isteyenler ise elindeki tablet telefon ve bilgisayarları kullanmak istiyorlar evet aslında bu doğru ellerinize telefonla coin kazmanız çok kolay.  Evinizde kullanmadığınız telefonlar tabletler ve bilgisayarlar varsa size vereceğim bu uygulamalarla az da olsa coin kazımları yapabilir ve sıfırdan sermaye oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Elbette vereceğim bu uygulamalar sizi bir anda zengin etmeyecektir fakat sabırla yaparsanız sabırla coinleri kazmaya devam ederseniz inanın birkaç ay sonra istediğiniz yatırımlık sermaye ulaşacaksınız.  Doların gün geçtikçe yükseldiği ülkemizde artık bir doların değeri bile inanılmaz arttı.  Şuan dolar 14 tl civarlarında.  Sizler de günlük 35 dolar kazanarak bunları biriktirerek aylık güzel kazançlar ulaşabilirsiniz.

 

 Telefondan Coin Kazma

Elimizde bulunan telefonla çok rahat bitcoin kazım’ı yapabilirsiniz.  Evet yanlış duymadınız bitcoin kazım’ı yapabilirsiniz dedim.  Peki bu nasıl olacak diye sorduğunuzu duyar gibiyim?

 

Cryptotab uygulaması ile telefondan bulut madencilik yaparak bitcoin kaza biliyoruz.  Cryptotab aslında bir arama motoru google yandex gibi.  Fakat bu uygulamanın en güzel yanı ise kullanıcılara arka planda bitcoin kazım’ı yaptırması.  Uygulamayı telefonunuza tabletinize ve bilgisayarınıza  indirin ve ayarlar kısmından bitcoin kazma butonunu aktif hale getirin.  İlk etapta 100’lük bir kazım gücü verecek yine bu uygulamanın VPN uygulaması olan cryptotab VPN indirmenizi isteyecek.  Eğer bu uygulamayı indirirseniz kızım gücünüzü 300’e çıkarmaktadır.  Elbette para yatırarak da kadın gücünüzü arttırabilirsiniz. Ama ben bedava coin kazanıp sermaye edinme derdinde olduğum için para yatırmadım ve ücretsiz kullanmaya devam ediyorum. Kardeşime ve aile bireyleri mi indirdiğim bu uygulama ile onlar da benim için kazım yapmaya devam ediyor yine sizlerde aile bireyleri ve bu uygulamayı indirerek kazın yapmalarını sağlayabilirsiniz ya damlaya damlaya göl olur misali.

telefondan coin kazma

telefondan coin kazma

Cryptotab uygulamasında bitcoin kazıma etkinleştirdikten sonra saatte 1 girerek kazma işlemini aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır.   Belirli bir limiti bulaştıktan sonra kazandığınız bitcoinleri hesabınıza çekebilirsiniz.  Referans kodunuzu etrafınızdakiler ele vererek bu referansta kazım yapan herkesten sizde yüzdelik olarak bitcoin kazanabilirsiniz.

Hesabınızda biriken bitcoin leri geç çekerseniz kazandığımız coinleri faiz gelecek ve bitcoin miktarını da artacaktır.

Coin Kazandıran Mobil Uygulamalar

 Cointiply uygulaması ile görev yaparak bitcoin kazanma

 

Bu uygulama ülkemizde oldukça sık kullanılan uygulamalar arasında hatta en iyisi diyebilirim. Görevleri doğru düzgün hile yapmadan ve günde sürekli yaparsanız kazancınız günlük 10 dolarlara ulaşabiliyor. Uygulama içinde birçok görev var bu  bu görevleri yaparak puan kazanıyoruz  mantık kısaca bu.

 

Her görevin vereceği puan yanında yazmakta böylece en çok puan veren görevden başlayabilirsiniz. Kısaca bu görevlerden hemen aşağıda bahsedelim.

  1. Çark çevirerek puan kazanma
  2. Uygulama indirerek puan kazanma
  3. Oyun indirerek ve oyunlarda istenilen seviyelere gelerek puan kazanma.  Bu görev en çok puan veren görev arkadaşlar. Çünkü sizden istenen oyunu indirerek 5 6 seviyeye gelmeniz isteniyor böylece size 5000 puan 10000 puan veriyor.   Uygulamada her 10000 puan 1 dolara denk geldiğini düşünürsek arkadaşlar bu gerçekten çok güzel bir kazanç demek oluyor tek bir görevden.
  4. Uygulamalara yıldız atarak ve yorumlar yaparak puan kazanma
  5. Anket doldurarak para kazanma.  Uygulamada en çok puanı veren görevler arasında anketler var.  Öyle ki bazı anketlerden 10 dolar bile aldığınız olabilir.  Bu anketler ve görevler her gün yenileniyor ve sizin kullanımınıza sunuluyor. Anket doldururken dikkat etmeniz gerekenlerden biri de sorulara doğru cevap vermeniz. Anketlerin başında size yaşınız kaç, kaç kardeşsiniz, hangi model araba kullanıyorsunuz, hangi marka buzdolabınız var gibi sorular sormakta. Bu sorulara doğru yanıt vermeniz çok önemli. Tabii kişisel bilgilerinizi doğru verin demiyorum fakat bütün anketlerde bunu sorduğu için sizlerin verdiği cevapları kaydetmesi gerekiyor.  Her anket başında size bu soruları  sorarak doğrulama yapıyor.  Bir ankette yaşınızı 18 diğer ankette ise 25 vermeniz bütün puanları kaybetmeniz anlamına gelebilir.  O yüzden verdiğiniz cevapları bir kağıda not alın ve bütün anketlerde aynı cevapları verin.
  6. Reklam izleyerek puan kazanma gibi görevleri var.

uygulamadan biriken puanlarınızı çekerken doge coin olarak istemeniz i öneririm.  Doge queen en az kesinti yaptığı için kazancınız dan yapılacak kesintiler o kadar az olacaktır.  Herhangi bir borsa veya doge coin cüzdan adresiniz varsa uygulamaya belirterek çekim talebi oluşturabilirsiniz.

Bedava Coin Veren Siteler

Free bitcoin sitesi ile bitcoin kazanma

 

Bu uygulama ile saat başı girip çark çevirerek   bitcoin kazanıyorsunuz.  Uygulamada dikkat etmeniz  gerekenleri aşağıda sıraladım.

  1. Birden fazla hesaba aynı cihazdan girmeyin
  2. Arkadaşlarınızı referansla kayıt yaparken  hile yapmayın çünkü bu uygulamanın hile algılayıcıları çok  gelişmiş  ve hile yaparken yakalanırsanız bütün emekleriniz çöpe gidebilir.
  3. 15’ten fazla arkadaşınız referansınız da kayıt etmemeye çalışın çünkü ben bunu yaptığımda benim hesabımı banladılar.
  4. İstikrarlı olursanız aklımıza geldikçe siteye girip çarkı  çevirirseniz bakiye nispi gittikçe büyümeye başlayacak ve 3 5 ay içinde güzel bir bitcoin sayısına sahip olacaksınız.  Yükseliş dönemlerinde daha az bitcoin veriyor fakat bitcoin düşüşe geçtiği zamanlarda daha çok bitcoin veriyor çünkü yeni müşteriler kazanamadığı için mecbur verdiği parayı arttırması lazım. Bu yüzden yükseliş dönemleri düşüş dönemlere demeden sürekli bu uygulamayı kullanmanızı öneririm.

Belirli bir çekim limiti ne ulaştıktan sonra paranızı çekebiliyorsunuz.  Ben banlanan hesaptan sonra başka bir hesap daha açtım ve kullanmaya başladım 5-10 kişi referans kaydı yaptırdım ve çekimlerde problem yaşamadım.

 

Bu sizlere yazdığımı uygulamaları youtube’da daha iyi daha gelişmiş taktiklerle yapanlar var özellikle yabancılar bu işi çok güzel yapıyor.  Uygulamaları kullanıp aşina olduktan sonra yabancıların videolarını izlediğiniz zaman neler yaptığını daha iyi kavrayacaksınız.  Dillerinden anlamıyorum ne dediklerini anlamam diyebilirsiniz fakat uygulamaya hakim olduğunuz için neler yaptığını çok rahatlıkla fark edeceksiniz.

 telefondan coin kazma 2022 yazımıza devam ederken sizlere harika bir uygulama daha önereceğim.

 

 Brave tarayıcı ile  bat token kazanmak

Bu uygulama yine bir web tarayıcı arama motoru arkadaşlar.  Uzun zamandır kullandığım bir uygulama yine aynı google yandex bing gibi bir arama motoru.  Kullanıcılarına hediye olarak bat token veriyor.  Bat token büyük borsalarda halihazırda satılmakta ve şuanki değeri bir buçuk dolar.  Ben google ve yandex kullanmayı bayağı bayağı bıraktım artık Brave tarayıcı ile devam ediyorum.  Çok ufak da olsa sermaye birikiyor diyebilirim.  Birden fazla uygulama kullandığım için ay sonu geldiğinde inanılmaz bir coin portföyüm oluyor  ve borsalara çekerek satışını yapıyorum.  Şimdi gelin bre ve ben nasıl bat token kazanacağız ona bakalım..

brave bat kazanma

brave bat kazanma

Konuyu detaylarıyla Anlattığım yazım için tıklayın

Uygulamaya girdikten sonra ayarlar kısmında reklamlar butonunu açın. Alt tarafta bulunan otomatik katkı kısmını kapatın ki kazandığınız bak tokenler başkalarına bağış olarak gitmesin.  Reklamları açtıktan sonra her yeni sekme açtığınızda size bir reklam gösterecek ve sizde bat tokenleri bu reklamı gördüğünüz için kazanmış olacaksınız.  Yani uygulamayı kullanırken reklam görmeniz yeterli ekstra bir şey yapmanıza gerek yok.  Brave sizi biraz daha kullanıma yönlendirmek için extra bat tokenler hediye ediyor.  Bana bugün hediye olarak 5 adet bat token gelmiş.  Şu an adeti 1.5 dolar etmekte ve her borsada satılmakta özellikle binance borsasında bat token alış satışı mevcut

Telefondan Coin Kazma yazımızda mobil madencilik uygulamalarını ve bedava coin veren siteleri detaylarıyla sizlerle paylaştım. Sormak istedikleriniz varsa yorumlarda sorabilirsiniz..

DİĞER YAZILARIM:

Token Kazandıran Oyunlar ve Uygulamalar

En İyi Mobil Madencilik Uygulamaları 2022

Binance Al Sat Botu – En İyi Kripto Para Botları

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general