Terra LUNA Coin Yorum – 2022 Güncel

Terra Luna adı ile sıkça duyduğumuz Luna Coin yorum ve haber analizi yazımıza hoş geldiniz. Yazımızda Luna coin hakkında her türlü detayı verecek ve aklınızda ki sorulara yanıt bulmaya çalışacağız.

Luna Coin Nedir?

Luna Coin yüksek güvenlikli blok zinciri üzerinde kurulmuş merkezi olmayan bir eko sistemdir. Kullanıcılarına yüksek güvenlik ve düşük ölçekli ödeme masrafları vaad ediyor. Özellikle madenciliği yapılabilen Luna coin bu yönüyle bile en çok tercih edilen coinler arasında.

Daniel Shin isimli mühendis tarafından kurulan yatırım projesi olan Luna Coin, TicketMonster şirketini de arkasına alarak yatırımcılarına ayrıca bir güven sunmaktadır. TicketMonster şirketi Kore merkezlidir ve küresel çapta hizmet vermektedir.

Luna Coinin Amacı Nedir?

Luna coin yorum ve haberlerine bakınca en çok göze çarpan özelliğinin toplumlara kripto parayı adapte etmek ve arada ki zorlukları kaldırmak olduğunu gördüm. Bunu yaparken de kitlelerin oluşturduğu anlık volalitenin giderilmesini de hedefliyor.

Luna Coin Yorum

Luna Coin yorumu bölümünde ise sırasıyla yıllık grafiğini, sirkülasyonda olan coin sayısını ve markette ki yerini inceleyeceğiz.

Luna Coin Yorum

Luna Coin Yorum

Grafikte gördüğünüz her mum 1 günü temsil etmektedir. Grafiğe baktığımızda, orta ve uzun dönemde yatırımcılarını üzmemiş bir yapının olduğunu görüyoruz. Bu yapıda asıl payı Bitcoinin yükseliş döneminin olduğunu belirteyim. Bitcoinin düşüşte olduğu piyasada hiç bir coin ayakta kalamıyor ve yükselişini sürdüremiyor unutmayalım. Yatırımlarınızı yaparken Bitcoinin yönünü de hesaba katmayı unutmayın.

Luna Coin Adedi Ne Kadar?

Dolaşımda ki adet 361.841.569

Toplam Adet: 833.920.220

Maximum adet ne kadar olacak herhangi bir bilgi verilmemiş.
Markette 9. sırada yer alan Luna fiyat ve hacim olarak 9. en büyük coin diyebiliriz.

Bu bilgileri Coinmarketcap sitesinden alıyoruz.

Luna Coini yakından anlık takip edebilmek için investing, twitter, telegram uygulamalarını mutlaka kullanmanızı öneririm. Biraz kullanınca kolayca alışıyorsunuz. Bu uygulamalar sayesinde Türk yatırımcılar ile birlikte anlık gelişmeleri takip edebilir ve fikir alışverişi yapaiblirsiniz.

Luna Coin Yorum yazımızında sonuna geldik, sizlerin de sormak istediği sorular varsa yorumlarda sorabilirsiniz.

DİĞER YAZILARIM:

Polygon Matic Yorum 2022 GÜNCEL

Brave Tarayıcı ile BAT Kazan 2022 Güncel

SandboX Sand Coin Yorum 2022

 

Etiketler:

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general