The Sandbox (SAND) Coin Yorum ve Geleceği

The Sandbox (SAND) Coin Yorum ve geleceği ile ilgili yazımıza hoş geldiniz. Coin Arzları, Nedir ve ne işe yarar gibi bir çok soruya yanıt vermeye çalıştık.

The Sandbox Coin (SAND) hakkında son zamanlarda gözlemlenen yorumların neredeyse tamamı olumlu yöndedir. Metaverse’ün popülerliğini koruduğu ve yerini iyiden iyiye sağlamlaştırdığı son dönemde, The Sandbox’ta bilinirliğini arttırıyor. Yatırımcıların ilgisini çekmeye devam eden token, Metaverse piyasasında en iyi platformlar arasında yer alıyor ve yükseliş eğilimini sürdürüyor. The Sandbox yorumlarına göz attığımızda son zamanlarda birçok borsada da listelendiğini görüyoruz. Şu anda platformda yer alan arsa fiyatları minimum 10.000 dolar olarak karşımıza çıkmaktadır.

The Sandbox Geleceği

SAND’ın sosyal medya ekibi çok aktif bir şekilde çalışmaktadır. Token ile ilgili gelişmeleri anı anına paylaşan çok güçlü bir takıma sahipler. Bu sebepten dolayı SAND kullanıcıları ve token arasında büyük bir güvene bağı mevcut denilebilir. Metaverse evrenlerinin sayısı gün geçtikçe daha da arttığından dolayı The Sandbox (SAND) tokenin ileride neler yapabileceğini veya nasıl bir konumda pozisyon alacağını hep birlikte göreceğiz. Binance gibi dünya devlerinin tokeni listelemiş ve ticarete açmış olması da projenin geleceğiyle alakalı yatırımcılara işaret veriyor.

The Sandbox Token (SAND) Nedir?

The Sandbox oyun için varlıkların kullanıcılar tarafından yönetilebildiği ve satılabildiği kocaman bir sanal dünyadır. Kullanıcıların ürettiği içerikleri satabildikleri nadir platformdan biri olan The Sandbox için bu platformlar arasında neredeyse en gelişmiş olanı diyebiliriz. The Sandbox (SAND) Ethereum Blok zinciri üzerinde üretilmiş bir ERC-20 protokolü tokenidir. Sandbox, kullanıcıların ürettiği içerikleri paylaşabildiği, satabildiği, deneyimlerini diğer kullanıcılarla paylaşabildiği bir meta veri deposu olan oyun ekosistemi parçasıdır. Pixowl şirketinin hayata geçirmiş olduğu The Sandbox (SAND) coin, geleneksel oyun kanunlarını yıkmak için üretilmiştir diyebiliriz. Diğer tüm platformlarda neredeyse tamamen kısıtlanmış oyun deneyimlerine sahip olabilen oyuncuların tam aksine bu platformda kısıtlama yoktur. The Sandbox tüm oyunculara kapıları sonuna kadar açılmış bir dünya vadeder. Bu platformda oyuncular tüm deneyimlerini SAND olarak satıp paraya çevirebilirler. Oyuncular The Sandbox’ta geçirdikleri zaman içerisinde pek çok alandan kazanç elde edebilirler. ERC-20 tabanlı The Sandbox token Ethereum Blok zinciri üzerinde üretilmiştir. SAND, üç aşamalı olarak kullanıma girmiş bir tokendir.

The Sandbox Token (SAND) Grafik

Aşağıda gördüğünüz grafik 1 yıllık SAND grafiğidir. 2021 yılının son çeyreğinde büyük bir çıkış yaşamış olan The Sandbox token ATH’sini 25 Kasım 2021’de 8.40 dolarlık bir değerlemeyle elde etmiştir. En düşük değerini ise 4 Kasım 2020’de 0.028978 dolar değerle kaydetti. The Sandbox (SAND) token şu sıralar 5,35 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

sand coin grafik

sand coin grafik

The Sandbox Token (SAND) Nereden Alınır?

SAND token popülerliğini korumanın yanı sıra gün geçtikçe birçok borsada işlem görmeye devam etmektedir. Bunun yanında son derece yüksek bir işlem hacmine sahiptir. The Sandbox tokeni (SAND) aşağıda gördüğünüz borsalardan temin edebilirsiniz:

  • Binance
  • KuCoin
  • Gate.io
  • Huobi Global

SAND Coin Arzları Ne Kadar?

The Sandbox Adetler
Sirkülasyonda 920.948.319 SAND
Toplam Adet 3.000.000.000 SAND
Maksimum Adet 3.000.000.000 SAND

Bknz: Coinmarketcap

Yardımcı Not: Yatırım yaptığınız, dolar, coin ve altın gibi emitaları canlı ve anlık grafiklerle takip etmek için aşağıda ki siteleri mutlaka kullanın.

Tradingwiev: Bu sitede istediğiniz her kağıdın grafikleri anlık olarak paylaşılır. Anlistlere yorumlar yaparak sorular sorabilir, fikir alışverişleri yapabilirsiniz.

İnvesting: Bu sitede ise Türk veya yabancı yatırımcılar ile anlık sohbetler ederek fikir alışverişi yapabilirsiniz. Uygulaması da bulunmakta.

Twitter: Bu sosyal medya platformunda ise yine anlık grafikler haberler paylaşılmaktadır. Arama yerine gelerek #SAND #Dolar gibi etiketler yazın ve önünüze anlık grafikler ve haberler gelsin.

Sand coin yorum ve geleceği hakkında ki yazımında sonuna geldim. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Yorumlarınız varsa yorum kısmında yazabilirsiniz..

DİĞER YAZILARIM:

SUSHI Coin Yorum ve Geleceği – GÜNCEL

RVN Coin Yorum ve Geleceği

Decentraland (MANA) Coin Yorum ve Geleceği

Etiketler:

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general