Token Kazandıran Oyunlar ve Uygulamalar

Token kazandıran oyunlar ve uygulamalar yazımızda bedava coin veren siteleri ve bitcoin kazandıran mobil oyunlardan bahsedeceğim.

Son yılların en kazançlı piyasalarından olan kripto paraları cebinizden para koyarak değil bir iki tıklama ve uygulamalardan görevler yaparak reklamlar izleyerek de kazanabilirsiniz. Günlük asgari ücretin 8 dolara kadar düştüğünü hesap edersek günlük biraz çaba ile bu meblağları çok kolay bir şekilde kazanabileceğimizi düşünüyorum.

Özellikle kazandığınız bu kripto para ve tokenları geleceği olan kripto paralara yatırırsanız ilerleyen yıllar için harika kazançlar elde edebilirsiniz. Bir nevi geleceğe yatırım.

Bu içerikte çoğu yerde bulamayacağınız token kazandıran uygulamalar ve oyunlardan bahsedeceğim eminim güzel kazançlar elde edeceksiniz.

Token Kazandıran Oyunlar

1)Brave Tarayıcı ile Bat Token Kazanma 

Brave google gibi bir arama motoru. Bu uygulamanın özelliği ise kullanıcılarına BAT token hediye etmesi. Uygulamayı indirin ve ayarlar kısmından reklamlar veya rewards yazan butonu açın. Hemen altta bulunan otomatik katkı bölümünü kapatın. Bu otomatik katkı bölümünü kapatmazsanız kazandığınız bat tokenler başka kullanıcılara hediye olarak gider.

Bat tokenları kazanmak için yapmanız gereken tek şey reklam gösterimini aç dedikten sonra yeni sekme açmak. Açılan yeni sekmelerde size reklam gösterilmekte ve bu reklamlardan gelen kazancı size BAT token olarak vermektedir.

Sizin kazandığınız BAT’lar bir yana her ay düzenli olarak brave size hediye tokenler vererek bir nevi kullanıcı olduğunuz için teşekkür etmekte. BAT  token borsalarda şuan 2 dolara satılmakta.

Konu ile ilgili Videom: Brave Tarayıcı ile Bat kazanma

2) CryptoPop İle ETH Nasıl kazanılır? 

Bu uygulama aslında bir mobil oyun. Ruslar tarafından tasarlanmış. Oyunun mantığı aslında çok basit. Kripto para sembollerinden oluşan topları yan yana getirerek patlatıyoruz. Oyun seviyelerden oluşmakta ve her seviyeyi geçmek için size belirli bir puan veriyor. Bu puanı topladığınız zaman bir sonraki seviyeye geçiyorsunuz.

token kazandıran oyunlar

token kazandıran oyunlar

1. seviye için istenen puan 1000 seviyesinde. İlk seviyelerde ne kadar çok puan toplarsanız o kadar kolay diğer seviyelerde istenen puanlara ulaşıyorsunuz. Oyunun en güzel yanı kazandığınız puana göre verilen eth’yi hemen çekebiliyorsunuz.

Uygulamanın Wallet kısmına gelerek coinbase borsasında açtığınız hesabın mail adresini yazmanız yeterli. Kazandığınız ETH’ler coinbase borsasına gidiyor.

Konu ile ilgili videom: CryptoPop ile eth kazanma

Bedava Token Kazandıran Uygulamalar

3) DogePayu ile Coin Kazanma

DOGE payu reklam izleyerek kripto paralar kazanabileceğiniz bir uygulama. Bu uygulamada 10 adet kazanılan kripto para mevcut. Fakat günlük işlemler yapmak için 3 kripto para seçiyorsunuz. Ben hep Dogecoin seçiyorum. Doge Elon MUSK tarafından sürekli desteklendiği için seviyorum ve sürekli bu coini toplamaya çalışıyorum.

Uygulamada reklamlar izleyerek seçtiğiniz kripto parayı kazanıyorsunuz. Görevlerde verilen reklamları izleyince ne kadar coin kazanacaksınız hepsi görünüyor. Öncelik olarak en yüksek coini kazandıran reklamı izleyebilirsiniz. Referans ile daha fazla kazanç mümkün. Çekim talebi için de DOGE coin seçerseniz coini göndermek için daha az masraf ödemiş olursunuz.

Token kazandıran oyunlar yazımıza devam ederken bir borsadan bahsetmek istiyorum. Bu borsa kullanıcılarına bulut madencilik yapmaları için imkanlar veriyor. Arka planda coin kazabiliyorsunuz yani.

4) StormGain İle Bitcoin Kazma

Storm Gain uygulaması aslında bir borsa. Bu borsaya üye olarak bulut madencilik ile kazım yapabiliyorsunuz. Bitcoin kazımı yapmanız sizin için daha iyi olacağını düşünüyorum. Bu uygulamada kazım işlemini başlatınca bir daha 7 gün sonra girip tekrar başlatmanız yeterli. 10 dolara ulaşan kazançlar borsanın spot bölümüne çekiliyor ve çeşitli kripto paralar al sat yapabilirsiniz. Borsada al sat ile 10 dolarınızı 50 dolar yaparsanız veya kazımlardan 50 dolara ulaşırsanız başka borsalara çekim yapabiliyorsunuz.

Token kazandıran oyunlar yazımızın en kazançlı uygulaması tabii ki CoinTiply.

5) CoinTiply Uygulaması ile Dogecoin Kazanma

Coin tiply uygulaması en gelişmiş coin kazandıran uygulamalardan biri. Hatta en iyisi diyebilirim. Uygulama görevler üzerine kurulu. Görevler yaparak puan kazanıyorsunuz. Her 10 bin puan 1 dolar etmekte. Size verilen görevlerin kaç puan vereceği de görevlerin hemen altında yazmakta. Eğer iyi iş çıkarırsanız günde 10 dolar bile kazanabilirsiniz. Görevler her gün yenileniyor.

Uygulamada ki başlıca görevler şöyle;

  1. Saat başı çark çevirerek şansınıza göre puan kazanma
  2. Görevde verilen uygulamaları indirme
  3. Görevde verilen uygulamaları indirerek oyunda istenen seviyeye gelme. “En çok puan veren görevdir”
  4. Uygulamalara yorumlar ve beş yıldız atma
  5. Kripto para borsalarına üye olmak
  6. Anketler doldurarak puanlar kazanma. En çok puanı veren görevdir. Verdiğiniz her cevap doğru olmalı. Cevap doğru değilse bile anketlere verdiğiniz cevaplar aynıları olmak zorunda. Çocuğunuz var mı, arabanız ne renk vb..

Token kazandıran oyunlar ve uygulamalar yazımızda bedava coin veren siteleri ve bitcoin kazandıran mobil oyunlardan bahsettim. Sorularınız varsa yorumlarda sorabilirsiniz..

DİĞER YAZILARIM:

En İyi Mobil Madencilik Uygulamaları 2022

Hediye Coin Veren Borsalar 2022 GÜNCEL

NFT Coinleri – NFT Tokenleri 2022

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general