Üye Olunca Para Veren Siteler 2022

Üye olunca para veren siteler yazımızda bedava coin veren sitelerden ve kripto para kazandıran uygulamalardan bahsedeceğim.

Son zamanlarda kripto paraya olan ilgi oldukça arttı ve insanlar artık bir iki tıklama ile günde 1 ile 10 dolar arası kazanabiliyor. Sizlere bu yazımda vereceğim siteler ile günlük az da olsa dolar veya kripto para kazanabileceksiniz. Tabii ki kazançlarınız sizlerin becerilerine, istikrarına ve isteğine bağlı. Ne iş yaparsanız yapın istikrar olmazsa birikimde olmuyor. Bir anda sermayem olsun gibi yaklaşımlar hem hevesinizi kırar hemde başarı şansınızı düşürür.

Sizlere vereceğim bu sitelerde istikrar çok önemli. İnanın oynadığınız mobil oyunlardan bile daha kısa zaman almakta üstelik sizlere kazanç sağlamaktadır. Ne yaparsanız yapın kazançlarınızı sürekli bitcoine ve ethereuma dönüştürün. İnanın 5 yıl sonra bu bir iki tıklama ile kazandığınız coinler servet değerinde olabilir.

Üye olunca para veren siteler arasında sizlere en iyi Brave Browseri tavsiye ederim. Peki neden gelin hep beraber bakalım:

Üye Olunca Para Veren Siteler Hangileri?

Brave Browser google ve yandex gibi harika bir web tarayıcı. İnanılmaz özelliklerinin yanında kripto para kazandırması da yanında kek.. Hiç bir şey yapmanıza gerek yok. Kullanmasanız bile her ay sizlere borsalarda satılan bir coin gönderiyor. Öyle çöp coin falanda değil Hani.

Yatırımsız coin kazandıran siteler 2022 konumuza yakışır bir uygulama kendisi. Gelin bu uygulamaya beraber bakalım.

Uygulamayı telefona, tablete veya bilgisayara indirebilirsiniz. İndirdikten sonra ayarlar kısmına girin ve otomatik reklamlar bölümünü açık hale getirin. Otomatik reklamların altında otomatik bağış butonu var. Bunu mutlaka kapatın ki kazandığımız coinler başkalarına bağış olarak gitmesin.

Uygulamada reklam engelleyiciler ve VPN özellikleri de bulunmakta. Sırf bu yüzden bile bu tarayıcının kullanıcıları gün geçtikçe artmakta.

Peki Ne Kazandırıyor hangi kripto parayı veriyor diye soracak olursanız hemen cevaplayalım. BAT Token kazandırmakta. Borsalarda 2 dolara satılan bu token oldukça popüler ve en büyük borsalarda satılmakta. Binance borsasında da mevcut.

Üye olunca para veren siteler

Üye olunca para veren siteler

Ayarlar kısmından gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra her yeni sekme açtığınızda size bir reklam gösterecek. Reklama tıklamaya gerek yok reklamı görmeniz BAT kazanmak için yeterli. Bedava coin veren uygulamalar 2022 arasında en beğendiğim uygulamadır kendisi.

Sizlerin kazandığı BAT Token bir yana her ay sizlere ödül olarak da BAT göndermekte. Böylece sizler yatırım yapmadan coin kazanma 2022 işlemini başlatmış olacaksınız. Ailenizde ki bireylere de bu uygulamayı kullanmasını söylerseniz onların hesaplarda biriken BAT token’lar da sizin olabilir. Bana bu ay 5 BAT token yollamış yaklaşık olarak 140 TL etmekte. En azından telefon veya internet faturam çıkmış oluyor diyebilirim.

Konuyu Detaylı Anlattığım yazım okumak için: Brave Tarayıcıdan BAT Token Kazanmak

StormGain İle Bulut Madencilik

StormGain bir kripto para borsası fakat bu borsada bulut madencilik ile bitcoin kazanabiliyorsunuz. Siteye üye olmanız bitcoin kazmaya başlamak için yeterli. bedava kripto para veren borsalar 2022 arasında en iyisi diyebilirim. Çünkü devamlı ve yatırımsız kazanç imkanı sunuyor. Bitcoin kazım işlemi bulut madencilik ile yapılmakta, uygulamanın açık olması gerekmemekte. Kayıt olun kazım işlemini başlatın ve 7 gün sonra tekrar girerek kazım işlemini başlatmanız yeterli.

Kazımda kazandığınız bitcoinleri çekmek için 10 dolar seviyesine ulaşmak lazım. 10 Dolara gelince spot cüzdana çekebilir ve stormgain borsasında al sat işlemlerine başlayabilirsiniz. Bu parayı dışarıya 50 dolar olarak çekmeye izin veriyor. İlk kazandığınız 10 doları al sat yaparak 50 dolar yapa bilir veya kazımlardan birikmesini bekleyebilirsiniz. Nasıl isterseniz..

Referans sistemi de bulunan bu borsada arkadaşlarınızı da sizin linkiniz ile üye yaparak daha çok kazım gelirine ulaşabilirsiniz.

FreeDogecoin

Bu site sayesinde bir iki tıklama ile ücretsiz dogecoin kazanabiliyorsunuz. Dogecoin benim için çok önemli çünkü dünyanın en zengin insanı ELON MUSK oğlu için yüklü miktarda doge coin aldığından bahsetmiş ve her defasında doge coine olan desteğini açıklamıştır. Bende boş vakitlerimi dogecoin kazandıran siteler 2022 de geçiriyor ve bol bol doge toplamaya çalışıyorum.

Bu sitede sistem çok basit. Siteye üye olun ve maile gelen onay linkine tıklayın. Üyeliğinizi onayladıktan sonra siteye giriş yapın. Ana Sayfada gelen ROLL butonuna tıklayın ve şansınıza gelen puana göre Dogecoin kazanın. Bu işlemi saat başı yaptığınız zaman kazancı aylara çarptığımız zaman inanılmaz bir dogecoin birikiminiz olacaktır. Sabırla hilesiz bir şekilde dogecoin kasın.

bedava coin kazandıran siteler

bedava coin kazandıran siteler

Dogecoinler çekim sınırına gelince borsa cüzdan adresini yazarsanız kazançlar hesaba aktarılıyor. Gönderilen coin doge olunca gönderim masrafı da az oluyor. Referans sistemi de mevcut. Arkadaşlarınıza veya twitter youtube gibi platformlardan bu uygulamayı anlatıp doge coin veren oyunlar 2022 diyerek paylaşırsanız referansınızla üye olan çok kişi olacaktır. Çünkü bu coinin hayranı oldukça fazla.

NOT: Amacımız para yatırmadan sermaye kazanmak lütfen sizlerden kazançlarınızı çekmek için para yatırın gibi istekleri dikkate almayın ve hemen o uygulamayı kullanmayı bırakın.. Hiç bir uygulamaya para göndermeyin..

Üye olunca para veren siteler yazımızda bedava coin veren sitelerden ve kripto para kazandıran uygulamalardan bahsettim. Sormak istedikleriniz varsa yorumlarda sorabilirsiniz..

DİĞER YAZILARIM:

Telefondan Coin Kazma 2022 Mobil Madencilik

Token Kazandıran Oyunlar ve Uygulamalar

Bedava Kripto Para Veren Siteler 2022

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general