Waves Coin Yorum ve Gelecek 5 Yıl Tahminleri

Selamlar değerli ziyaretçilerimiz, bu gün sizlere büyük kitlelere sahip waves coin yorum ve gelecek 5 yıl fiyat tahminlerini ele alacağız.

Şimdiki waves ekibinin ayrılarak wavesi kurduğu konusu oldukça ilginç. Eski projeden 20 kat daha değerli bir coin haline getirdikleri waves bakalım nereye kadar değerlenecek fiyat tahminleri ve proje neyi amaçlıyor inceleyeceğiz.

Yazımız genel bir rehber şeklinde olacak. Bu yüzden sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim. Waves coin fiyatlarını, satıldığı borsaları, market hacmini yani kısaca A’dan Z’ye bir waves coin yazısı olacak. Umarım detaylarla size daha etkin fikirler sunabiliriz.

Kripto piyasasına girdiğimden beri bir gözüm hep waves’te olmuştur çünkü bence hak ettiği yerlere bir türlü gelememiş bir havası vardı. Sadece öyle göründüğü için değil sunduğu ve vaad ettiği her şey için şuan ki olduğu konumu hak etmiyordu.

Neden şuan ki yerini hak etmiyor diye soracak olursanız hemen Waves’in piyasaya girdiği günden itibaren anlatmaya başlayalım.

Waves Coin Ne Zaman Çıktı?

Bu Yazıda Karşılaşacağınız Konular

2016 Yılında henüz çoğu insan Bitcoinle tanışmamışken piyasaya çıkma kararı aldı. Henüz kimse ICO nedir bilmiyorken   Ico ( Initial Coin Offerings ) sürecinde inanılmaz bir başarı yakaladı ve tam 30 bin adet bitcoin yatırım almayı başardı. Waves ICO sürevi hala daha dünyada ki en iyi 7. ICO’su durumunda.

Kurucusu Rus kökenli Sasha IVANOV.

Waves Coin Nedir?

Arkadaşlar waves daha iyi ve daha güvenli bir blockchain için kuruldu. Özellikle değerli varlıklarınızı daha hızlı transfer etmeniz veya güvenli bir biçimde depolamanız için geliştirildi.

Üstelik Waves açık kaynak kodludur. Böylece waves platformunda yeni coinler oluşturulmasına olanak sunuyor. Bunun bir güzelliği de aynı Bitcoin’de olduğu gibi yapılan transferleri görebiliyorsunuz.

Waves Coinin Amacı – Projesi Nedir?

Temel amacı teknik sorunlar veya güvenlik sorunları yaşamadan değerli varlık transferi vaad ediyor. Özellikle açık kaynak kodları ile başka coinlerin oluşturulması içinde fırsat sunuyor.

Wavesin iddiası tek olmak değil aksine bitcoin, dijital varlıklar veya ulusal paraların merkeziyetsiz bir ortamda değiştirilmesi ve transfer edilmesini amaçlamaktadır.

Waves Coin Madenciliği var mı?

Bu sorunun cevabını üzülerek hayır diyoruz. Çünkü waves yaratılırken toplam coin miktar 100 milyon olarak tasarlandı. 100 milyon coinin hepside şuan dolaşımda bulunmaktadır.

Fakat eğer yinede waves nasıl kazanabilirim diyenler için Masternode imkanı sunuyor. Fakat masternode için en az 10 bin coine ihtiyacınız olacak. Masternode için ne kadar fazla coininiz varsa kazandığınız waves o kadar artıyor.

Şimdi genel bilgileri verdikten sonra kimler bu coin hakkında ne düşünüyor. Uluslararası borsalar ve forumlarda neler konuşuluyor bir inceleyelim.

Waves Coin Fiyat Tahminleri

Bu yazıyı yazdığım sırada toplam market değeri 100 milyon doların üzerinde ve fiyatı ise 1$. Moskova merkezli bir proje olan waves 2017 yılında 17 dolara kadar yükselmiş. Boğa sezonunun en çok kazandıranları arasında yer alıyor.

Dünyaca ünlü Coinpredictor’a göre wavesin 2020 yılı fiyat tahmin 4$ üzerinde. Bitcoinin yükselişi waves içinde olumlu sonuçları olacağını da belirtiyorlar.

Dijitalcoin platformu ise 2020 sonu için waves fiyat tahminini 6$ üzerinde açıklamış.

Bravenewcoin platformu ise konu ile ilgili uzun bir makale yayınlamış ve uzun dönem için oldukça olumlu açıklamalarda bulunmuş. Özellikle waves için GitHub taahütlerini yerine getirirse bu fiyatları mumla arayacağımızı söylüyor. 2025 Yılı fiyatı ise 23$ civarında.

Waves coin yorum yazımıza devam ederken sizlere bir kaç site ve yöntem önereceğim. Özellikle bu coinin hastaları ve uzun dönem yatırımcıları için oldukça faydalı olacağını düşünüyorum.

Detaylı ve sıkı takip etmek için

Coinmarketcalendar sitesini mutlaka takibe alın. En güncel Waves coin haberlerini bulabileceğiniz bir site. Bu sektörde en iyi işi haberler yaptığı için haberleri önden alabilmeniz için bu siteyi takip etmelisiniz.

Reddit: Bu dünyaca ünlü bir forum ve geliştiriciler Kripto paralara özel ilgi duyuyorlar. Bu forumda waves coin yorum ve haberleri için 7/24 aktif bir bölüm var ve gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.

Foruma üye olarak detaylarını merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz.

Twitter: Bu sosyal medya paylaşım sitesinde waves coin yatırımcılarını takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Arama yerine #waves yazmanız bile dünyada bu coinle ilgili neler paylaşılmış görmeniz için yeterli.

Waves Coin Teknik Analizi

Waves coin yorum ve haberler kadar tabi ki teknik analizi ve grafik üzerinde yapılan tahminler de o kadar önemli. Bunun için size 2 adet site vereceğim. Gerek uzun dönem yatırımcıları için gerekse kısa dönem için grafik ve teknik analizler bulabilirsiniz.

Tradingview: Bu siteye ister üye olun iste olmayın fark etmiyor. Siteye girdiğiniz zaman ana sayfada arama yerine waves yazdığınız zaman önünüze bir sürü grafik gelecektir. En çok görüntüleme ve beğeni alan bu siteyi detaylı incelerseniz çok güzel fikirler edinebilirsiniz. Grafik paylaşan kişilere direkt olarak sorularınızı sorabiliyorsunuz.

7/24 Grafik atan kullanıcılar bulunmakta ve böylece kısa dönem al sat yapan arkadaşlar için yol gösterici olabiliyor. Destek ve diren. seviyelerinin belirtildiği grafikler işinizi görecektir.

Invesitng: Bu site bir çok işlemi aynı anda kullanmanız için fırsat sunuyor. Özellikle Türkçe dil desteği ile Türk kullanıcılar için bulunmaz nimet. Waves coin yorum ve gelişmeleri için en etkin kullanılabilecek bir site. Forum bölümünün de bulunduğu investing sorularınızı sormanıza da imkan sağlıyor. Mobil uygulaması da bulunan bu site coinlerinizin kar ve zarar marjlarını da izlemenize imkan sunuyor.

waves coin nedir

waves coin nedir

Waves Coin Satılan Borsalar

Coinimiz tüm borsalarda satılıyor desek yanılmayız herhalde. Öne çıkan borsaları aşağıda sizler için sıraladım.

  1. Binance
  2. Paribu (Türk Borsası)
  3. OkeX
  4. Bittrex
  5. YObit
  6. Kraken
  7. Cryptopia

Bu borsalarda waves coini bulabilirsiniz.

Waves Coin Miktarı:

Toplam dolaşımda olan coin adedi 101.963.344

Piyasa Değeri: 101 Milyon Dolar

Bu ve bunun gibi bir çok bilgiyi aynı anda bulabileceğiniz bir site olan coinmarketcap’i sizlere öneririm. Waves coin ile ilgili gelmiş geçmiş fiyatları ve market değerini görebiliyorsunuz.

Waves coin yorum ve gelecek tahminleri devam ederken sizlere kurucu ekipten bahsedelim.

Waves Coin Geliştirici Ekibi

Ekibi ve kurucuları kripto para sektörünün en tanınmış kişileri diyebiliriz. Ekibe yeni katılan kişiler blockchain alanında son derece deneyimli. Bu yüzden ekibe katılır katılmaz blockchain de olan tecrübelerini waves için kullandılar. Bu yüzden waves coin kullanımı kolay, hızlı ve güvenilir platform haline geldi deniliyor.

Waves coini yoktan var eden ekip aslında bildiğimiz bir projeden kopan kişiler. NXT projesinden ayrılan ekip bir süre geçtikten sonra wavesi hayata geçirdi.

NXT projesinden ayrılma süreci ise biraz sancılı oldu diyebiliriz. Kurucular ile yaşanan bazı anlaşmazlıklar ve ICO sürecinde çıkan sorunlar NXT den ayrılmaları için yeterli oldu.

Waves, alt yapı ve sunduğu hizmetler ile NXT coinden daha kaliteli olduğunu kanıtladı. Özellikle Rusya Ulusal Uzlaşma Deposu ile kurduğu ortaklık bu kaliteyi kanıtlar nitelikte.

Not: NXT coinin değerini merak edenler için şuan borsalarda 0.016$ dolardan satılmakta.

Waves coin Yorum ve gelecek yıl fiyat tahminleri yazımında sonuna geldik. Sormak istediğiniz soruları yorumda sorabilirsiniz.

Diğer yazılarımı da okumak isteyenler için aşağıda link bırakıyorum. Teşekkürler..

DİĞER YAZILARIM:

Balancer BAL Coin Yorum – 2022 Güncel

Polygon Matic Yorum 2022 GÜNCEL

Bitcoin Oyunu 2022 Güncel Oyunlar

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general