WAX Coin Yorum ve Geleceği 2022 GÜNCEL

WAX  Coin Yorum ve geleceği ‘ne dair detaylı bilgilere yer verdiğimiz yazımıza hoş geldiniz.

E-Ticaret alanını hedef alan blockchain tabanlı WAX Coin (WAXP) büyük kripto para borsalarında listelenmiş olmasına istinaden, bilinen en iyi 103’üncü kripto para birimidir. E-Ticaret alanında işlemleri hızlandırmak, daha güvenli işlemler sağlamak gibi amaçlarla piyasaya sürülen WAX Yorum konusunda genel olarak takdir toplamaktadır. Göstermiş olduğu performansa ve odaklandığı mecraya bakıldığında hızla gelişen bir sektörü hedef almış olması WAX (WAXP) Coin’in çok güçlü bir altyapıya sahip olduğunu gösteriyor. 2017 yılında piyasaya sürülmüş olan WAX, kısa sürede birçok yerel ve global borsaya adım atmayı başarmış bir kripto para birimidir. Son zamanlarda E-ticaret tercihinden NFT ve oyun alanına doğru bir kayma gözlemlenen WAX kendini ilginç bir şekilde “NFT’lerin Kralı” olarak tanımlıyor. WAX’ın ortaklık kurduğu şirketlere bakıldığında da ciddi yatırımlar alarak hareket ettiğini söylemek mümkündür.

WAX Geleceği

Oyun ve NFT alanına evrilmiş, arkasına birçok büyük şirketi almış bir coin ile karşınızdayız. Onun adı WAX! WAX (WAXP) Coin’in maksimum arza sahip olmadığını ve şu sıralar dolaşımda yaklaşık 1 milyar 900 milyon WAXP olduğunu belirtmekte fayda var. Sonsuz bir güç gibi görünse de yakım işlemlerinin bolca gözlemlenmesi beklenen WAXP, her yakımda fiyat dalgalanmaları yaşayabiliyor. Bu da iyiye işarettir. Çünkü WAXP takımı bunu fiyat artımı için çoğu zaman bilinçli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

WAX (WAXP) Coin Nedir?

William Quigley ve Jonathan Yantis tarafından kurulan WAX’ın kurucularının geçmişi oldukça şaşalı diyebiliriz. WAX, Ethereum tabanlı ERC-20 protokolü üzerinde üretilmiş bir tokendir. WAX’ın blockchain yapısı, kullanıcıları için 500 milisaniyelik block time ve sıfır maliyetli işlemleri desteklemektedir. Ayrıca teşvikleri artırmak için oylama ile hediyeler dağıtan bir işleyişi bulunuyor. Bu sebepten dolayı tercih konusunda yeterince kullanıcı cüzdanına sahiptir. WAX, WAXP sahiplerinin WAX tokenomisine katılmak isteyen tüm kullanıcılara hizmet verebilmek için WAXE-Ethereum köprüsüne de inşa etmiştir. Bu köprüde token yakan kullanıcılar WAX tokenomisine katılabilirler.

WAX (WAXP) Coin Grafik

WAX Coin yorum ve geleceği konumuza devam ederken grafiğini de sizinle paylaşalım. Aşağıda görüntülediğiniz grafik bir yıllık WAX (WAXP) coin grafiğidir. Grafikte de görüldüğü üzere 2021 senesinde WAX, yılın son çeyreğinde büyük bir yükseliş göstermiş olsa dahi ATH’sini aynı yıl içerisinde gerçekleştirmemiştir. Zirvesinden tamamen uzak bir görüntü çizen WAX Coin’in 2022 yılında büyük bir sıçrama yapması muhtemel beklentiler arasındadır. Coin, 9 Ocak 2018’ de 2,77 dolarlık bir oranla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. 30 Aralık 2019’da ise en düşük değeri olan 0.015947 dolardan işlem gördü. 5 Ocak itibariyle WAX (WAXP) Coin 0.432 dolar seviyelerinden kendine alıcı buluyor.

waxp coin yorum

waxp coin yorum

WAX Supply
Circulating Supply 1.903.419.713 WAXP
Total Supply 3.834.814.020 WAXP
Max Supply  Bilgi Yok

Bknz: Coinmarketcap

WAX (WAXP) Coin Nereden Alınır?

WAX (WAXP) Coin küresel çapta birçok borsada işlem görmektedir ve Türkiye’de de işlem gördüğü borsalar bulunuyor. WAX Coin’in işlem gördüğü başlıca borsalar aşağıdaki gibidir:

  • Binance
  • Huobi Global
  • KuCoin
  • Bithumb
  • io

Wax coin yorum ve geleceği hakkında ki yazımızın sonuna geldik. Sorularınız varsa yorumlarda sorabilirsiniz. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışıyorum..

DİĞER YAZILARIM:

Tron TRX Coin Yorum ve Geleceği – GÜNCEL

The Sandbox (SAND) Coin Yorum ve Geleceği

Shiba Inu Yorum ve Geleceği – GÜNCEL

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general