Yatırım Yapmadan Para Kazandıran Oyunlar 2022

Yatırım yapmadan para kazandıran oyunlar yazımızda gerçek para kazandıran oyunlar ve kripto para kazandıran sitelerden bahsedeceğim.

Son yıllarda telefonların gelişmesi ile oyun oynamak için bilgisayar açmaz olduk. Kripto para projelerinin gelişmesi ile de para kazandıran harika oyunlar ve projeler çıkmaya devam etmekte. Bu yazımızda da sizlere ne kazançlı uygulamaları, TL ve kripto para kazandıran oyunlardan bahsedeceğim.

Yatırım Yapmadan Para Kazandıran Oyunlar ve Uygulamalar

CoinTiply Uygulaması İle Para Kazanma

Bu uygulama dünya çapında kullanılan ve yatırımsız para kazandıran uygulamalar arasında yer almaktadır. Uygulama içinde puan sistemi mevcut ve her 10 bin puan 1 dolara denk gelmekte. Gün içinde uygulamada ne kadar aktif olursanız o kadar çok puan kazanmaktasınız. Saatler için 5 veya 10 dolar arası kazanç sağlamanız mümkün. Uygulama dediğime bakmayın içine çeşitli oyunlarda mevcut.

Uygulamadan para kazanmak için sizlere verilen görevleri yapmanız gerekmekte. Görevler oldukça basit. Aşağıda sizler için sıralayalım görevleri.

  1. Uygulamalara yorum ve beş yıldız verme
  2. Oyunlar indirmek
  3. Oyunu indirmek ve oyunda istenen puana gelmek. (En çok puanı veren görevdir)
  4. Kripto para borsalarına üye olmak
  5. Anketler doldurarak para kazanmak
  6. Reklamlar izleyerek puan kazanma
  7. Youtube videolarını  10 saniyeliğine izleyerek puanlar kazanmak.

Gibi bir çok görevi var ve gün içinde bu görevlerden ne kadar çok yaparsanız o kadar çok puan kazanmaktasınız. Hangi oyunlardan gerçek para kazanılır diye soracak olursanız bu bahsettiğim uygulamayı tek geçerim. Kazandığınız puanları kripto para borsasına Dogecoin olarak çekmenizi tavsiye ederim çünkü çekim sırasında en az kesintiyi yapan yöntemdir.

yatırım yapmadan para kazandıran oyunlar

yatırım yapmadan para kazandıran oyunlar

Kripto Para Kazandıran Mobil Oyunlar

CryptoPop oyunu rusların tasarladığı bir oyun. Bedava coin kazandıran uygulamalar 2022 arasında en güvenilir oyunlardan biri. Oyunumuzun en güzel yanı ise ne kadar kazanırsanız kazanın hemen hesaba çekebiliyorsunuz yani herhangi bir çekim sınırı yok. Oyun puan sistemine dayamakta ve bölümleri geçmek için size belirli bir puan veriliyor. Kazandığınız puanlara göre bedava Ethereum kazanıyorsunuz. ethereum kazandıran oyunlar 2022 konumuzun da başında gelen oyunlardan kendisi.

CryptoPop Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunda kripto para sembollerinden oluşan bir deste var ve en az ikisini bir araya getirerek patlatıyorsunuz. Fakat ne kadar çok sembolü bir araya getirerek patlatırsanız o kadar fazla puan veriyor. Kazandığınız her puan aslında size ethereum olarak geri dönüyor.

Oyundan kazandığınız eth’ler çekmek için coinbase borsasında hesap oluşturmanız gerekmekte.  Daha sonra uygulamaya girin ve WALLET yazan kısıma tıklayın. Burada coinbase borsasında hesap oluşturduğunuz mail adresinizi yazın ve onaylayın. Kısa süre içinde hesabınıza kazandığınız ethereumlar aktarılmakta.

StormGain Uygulaması

Stormgain aslında bir kripto para borsası. En güzel özelliği kullanıcılarına bulut madencilik özelliği ile bitcoin kazdırması. Uygulamayı indirin ve kayıt olmanız bitcoin kazmanız için yeterli. Bitcoin kazmaya devam etmek için her hafta uygulamaya girip para kazanmayı aktif hale getirmeniz yeterli. Kazdığınız bitcoinler 10 doları geçince spot cüzdana çekip alım satım yapabilirsiniz. Fakat borsadan başka bir yere çekmek için 50 doları geçmeniz gerekmekte. İster kazım yaparak 50 doları bulun isterse alım satım yaparak bu sınıra ulaşın fark etmiyor.

bedava coin kazandıran siteler

bedava coin kazandıran siteler

FreeBitco.in

Dünyaca ünlü olan bu site ise Bitcoin musluk sitesi aslında. Site içerisinde çeşitli kazanç yöntemleri var fakat benim kullandığım yöntem ise çark çevirerek gelen puana göre BTC almak. Her saat başı yapılan bu işlemler şansınıza gelen puana göre bitcoin kazanabiliyorsunuz. Referans sistemi ile arkadaşlarınızı veya aile bireylerini de üye yaparak onların kazandığı bitcoinlerden sizlerde pay alabiliyorsunuz.

Düzenli bitcoin kazanabileceğiniz bir uygulama kendisi bu yüzden hile yapmadan düzenli olarak işlemler yaparsanız hatrı sayılır bitcoin kazanabilirsiniz. Aynı cihazlardan farkı hesaplara girerseniz ban yemeniz mümkün bu yüzden istikrarlı ve tek hesaptan kazanç size daima kazandıracaktır. Youtube’da videolar izleyerek insanlar nasıl taktiklerle iyi kazançlar sağlıyor öğrenebilirsiniz..

QuinPro İle Kripto Para Kazanma

Bu uygulamada herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Siteye üye olun ve günlük giriş yapmanız bedava kripto para kazanma 2022 için yeterli. Ücretsiz kazandığınız coinler arasında Lite coin, Dash coin ve dogecoin bulunmakta. Kazançlar çekim sınırına gelince borsaların cüzdan adreslerini verirseniz çekim işleminiz 3 gün içinde hesabınıza yatırılıyor.

FreeBTCMiner Sitesi İle Bitcoin Kazanma

Bu site ile bitcoin kazanmanız çok kolay. Siteye üye oduktan sonra bir tıkla 12 dakikada bir 50 sathoshi kazanabiliyorsunuz. Yine çekim sınırına ulaşan kazançlar sorunsuz bir şekilde istediğiniz cüzdan adresine aktarılmakta. Bu uygulamanın gelişmiş bir hile ve spam algılama sistemi var. Bu yüzde birden fazla hesaplar ile siteyi dolandırmaya çalışmayın ban yersiniz ve tüm emeğiniz çöp olur.

Bu uygulama Btc’nin en düşük olduğu dönemlerde daha fazla kazandırmakta. Düşüş dönemlerinde azalan kullanıcıları bol ödüller vererek çekmeye çalışıyorlar. Bu yüzden sizler geleceğe yatırım yaparak sürekli uygulamayı kullanmaya bakın bol bol bitcoin biriktirin. İlerde arasanızda bulamayacaksınız çünkü..

Uygulamada referans sistemi mevcut. Referans linkinizi arkadaşlarınızla paylaşarak onları da üye yapın. Arkadaşlarınız yoksa youtube, twitter gibi sosyal medya platformlarında linki paylaşarak ücretsiz bitcoin kazandıran uygulamalar 2022 diye bahsederseniz mutlaka kayıt olanlar olacaktır.

Yatırım yapmadan para kazandıran oyunlar yazımıza devam ederken sizlere twitterdan nasıl güzel kazançlar elde edeceksiniz bunun taktiğini vereceğim. Bu da sizlere bonus olsun.

Twitterdan Kripto Para Kazanma

Twitter aslında bedava kripto para veren uygulamalar 2022 arasında en iyisi. Sadece taktiği bileceksiniz. Ailenizde ki bireylerin telefon numaralarına twitter hesapları oluşturun ve profilleri düzenleyin, profil fotoları koyun. böylece gerçeğe yakın profiller oluşturacağız. Daha sonra arama yerine gelerek #BTC Çekiliş yazın ve karşınıza kripto para vererek çekiliş yapan hesaplar gelecek. Bize binlerce kişinin katıldığı değil daha az kişinin katıldığı çekilişler gerekli. En az 10 hesapla katılım sağlayacağız. Bazı hesapların çekilişine 10 20 30 kişi katılıyor. Bizlerde böyle hesapları bulup 5 veya 10 hesapla katılacağız. Çekiliş şartları genelde RTwit veya beğenme oluyor. Saniyeler içinde yapabileceğiniz işlemler.

Katıldığınız çekilişleri not alın ve çekiliş zamanını yakından takip edin. Böyle az katılımlı çekilişlerin size çıkma olasılığı çok yüksek. Harika bir yöntemdir. Dahada geliştirebilirseniz güzel paralar kazanabilirsiniz.

Yatırım yapmadan para kazandıran oyunlar yazımızda gerçek para kazandıran oyunlar ve kripto para kazandıran sitelerden bahsettim. Sormak istediğiniz soruları yorumlarda sorabilirsiniz. Hepsine tek tek yanıt vermeye çalışıyorum.

DİĞER YAZILARIM:

Kripto Para Whatsapp Grubu 2022

Telefondan Coin Kazma 2022 Mobil Madencilik

NFT Coinleri – NFT Tokenleri 2022

Düşüncelerinizi Duymaktan Mutluluk Duyarız.

Yorum Yapabilirsiniz

Hangisi Kaliteli
Logo
Enable registration in settings - general